Zbuduj aturytet dzięki treści na swojej stronie.

Jak napisał w swojej pracy Bill Gates - "Content is king" - treść stanowi fundamentalną składową obecności w Internecie.

W dzisiejszym świecie budując swój autorytet w internecie należy przede wszystkim dostarczać wysokiej jakości treść – rozrywkową, informacyjną czy edukacyjną. Każda z nich, przygotowana w odpowiedni sposób, pozwala na zdobycie stałej publiczności czy pozyskanie cennego klienta.

Treść ma pozytywny wydźwięk nie tylko bezpośrednio na odbiorcy docelowym – wyszukiwarki takie jak Google oceniają jakość strony na podstawie treści na niej się znajdujących – muszą być one unikalne (tzn. nie być plagiatem innej strony w sieci), zrozumiałe dla czytelnika oraz powiązane tematycznie ze stroną internetową, którą pozycjonujemy.

Robot odwiedzający witrynę oceni jej jakość m.in. na podstawie obszerności tekstów, zawartych słów kluczowych, oraz odpowiednich znaczników w tekście (m.in. nagłówki HTML itp.). Gdy uzna ją za wartościową na pewno doceni ją wyższą pozycją w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przełoży się na więcej odwiedzających.

Pisanie tekstów na strony internetowe

Konsultacja tematyki

Porozmawiamy z Tobą jakie treści chcesz rozbudować lub zacząć tworzyć od zera (np. blog na stronie firmowej, którego w ogóle do tej pory nie było - możemy ją oczywiście o takowy rozbudować). Następnie bazując na istniejącej analizie słów kluczowych (jeśli współpracowaliśmy wcześniej) lub nowej przygotowanej pod tym kątem, zaplanujemy na jakie frazy należy zacząć optymalizować teksty.

Rozpoczęcie prac

Przygotujemy odpowiednie zakładki, moduły, podstronę z blogiem i zaczniemy pisać teksty, które następnie umieścimy w obrębie strony internetowej. Skupimy się na odpowiedniej długości oraz zawartości pożądanych słów kluczowych

Twój autorytet wzrasta

Jako właściciel strony lub sklepu internetowego dostarczasz klientom obszerne teksty, które rozwiązują ich problemy, a w oczach Google jesteś Twórcą unikalnej treści o wysokiej jakości. Powoduje to napływ stałych czytelników / kupujących, którzy bez problemu odnajdują się w kategoriach Twojego sklepu internetowego oraz wypozycjonowanie Twojej witryny na nowe hasła zawarte w tekście.

Copywriting dla stron i sklepów internetowych

Piszemy teksty na potrzeby sklepów internetowych. Opisujemy kategorie, produkty, tworzymy zakładki informacyjne, prowadzimy bloga, a nawet Social Meda. Sami też tworzym strony i sklepy www, więc do aktualizacji treści na sklepie nie ma potrzeby zatrudniania osobnego programisty - zajmujemy się wszystkim kompleksowo.

Tworzymy treści na strony firmowe - prowadzimy bloga, rozwijamy zakładki "O nas" itp., tak by tekst był bardziej zachęcający dla czytelników, a w oczach Google zyskał na jakości i pomagał w pozycjonowaniu witryny w wynikach wyszukiwania.

Skontaktuj się z nami
i zwiększ swoje przychody!