Poznajmy się!
Kim jesteśmy i czym jest OTOSEO?

Nasza historia rozpoczyna się dokładnie 9 lat temu. Poznaliśmy się, będąc młodymi chłopakami, a po kilku rozmowach nawiązaliśmy dobry kontakt przez wspólne zainteresowania. Zaczęło się niewinnie — oboje mieliśmy problemy podczas tworzenia stron internetowych oraz pozycjonowania. Pomagaliśmy sobie nawzajem i próbowaliśmy rozwiązywać wszystkie dręczące nas kwestie razem. Nasza znajomość zaczęła sięgać pierwszych wspólnych, poważnych projektów, które wzbogaciły nas o cenne doświadczenie i zapoczątkowały nasze ścieżki zawodowe.

Skąd pomysł na OTOSEO? Ogromną satysfakcję sprawia nam tworzenie ładnych, czytelnych, a przede wszystkim skutecznych stron internetowych i „wskakiwanie” na wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Połączyliśmy więc nasze doświadczenie, wiedzę oraz nabyte umiejętności i oboje zdecydowaliśmy, że chcielibyśmy to robić już zawsze.

Doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania współczesnego biznesu. Nasze usługi to nie tylko praca, lecz pasja, z jaką oddajemy się realizowanym projektom.

Wierzymy, że każdy rodzaj działalności może skorzystać na obecności w internecie, a dobra strona internetowa i jej pozycjonowanie to podstawa.

Nasze atuty

1

Wiedza

2

Kreatywność

3

Doświadczenie

4

Rezultaty

Fakty w liczbach

0 +

Lat doświadczenia

0

Stworzonych stron i sklepów internetowych

0

Wypozycjonowanych projektów

Nasza wizja

Jesteśmy młodzi, rozpoczęliśmy nasze ścieżki jeszcze zanim zdobyliśmy swoje prawa jazdy, a poważną działalność zaczęliśmy już w szkole średniej.

Teraz prowadzimy firmę, płacimy podatki i mamy zobowiązania tak jak Ty. Dlatego wiemy, jak wymagające jest prowadzenie biznesu w obecnych czasach. Faktem jest to, że w XXI wieku firma, której nie ma w internecie, nie istnieje. Bazując na naszej wiedzy oraz znajomości rynku i współczesnych wymagań, chcemy świadczyć usługi na wysokim poziomie, by obie strony czerpały przyjemność ze współpracy. Nasze motto można zawrzeć w kilku prostych słowach — stali klienci w Twojej firmie to stały klient w naszej 🙂