Pozyskaj klientów z lokalnego rynku i rozwijaj swój biznes!

Jeśli zależy Ci na pozyskaniu klientów z Twojego regionu, to rozwiązanie jest dla Ciebie idealne

Pozycjonowanie strony internetowej na rynek lokalny cechuje się dużą skutecznością oraz większą efektywnością prowadzonych działań – na hasła regionalne w wyszukiwarkach pozycjonuje się mniej firm, dlatego efekty są szybsze, a ogólny koszt wypozycjonowania danej frazy jest niższy. Fraza „polerowanie auta Katowice” jest łatwiejsze w wypozycjonowaniu niż po prostu „polerowanie auta”. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu możemy osiągnąć lepsze efekty – tym bardzej, że hasło ogólnopolskie niekoniecznie sprowadzi do Ciebie klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych na dane miasto, województwo, region

Ustalenie strategii

Przeprowadzimy z Tobą rozmowę na temat Twojego biznesu, grupy docelowej oraz oczekiwanych efektów. Następnie wykorzystując swoją wiedzę przeprowadzimy analizę konkurencji i ustalimy strategię pozycjonowania Twojej strony internetowej. Określimy jakie działania musimy przeprowadzić w jej w kodzie, jakie słowa kluczowe należy umieścić w jej treści oraz jakich słów kluczowych należy potem używać w procesie linkowania.

Działanie od pierwszych dni

Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem dalszych działań SEO - poprawimy jej kod, zredagujemy teksty, dodamy nowe treści, a następnie będziemy prowadzić działania mające na celu zwiększenie widoczności Twojej strony w Google - m.in. poprzez skuteczny Link Building. Pozycje powinny notować wzrosty już od pierwszego miesiąca.

Napływ nowych klientów

Niezależnie czy zależy Ci na telefonach, wiadomościach, wizytach w Twoim progu czy zamówieniach, wyższe pozycje zapewnią Ci nowych potencjalnych klientów. Będziemy stale pracować by z miesiąca na miesiąc pozycja Twojej strony rosła, a gdy wskoczy już na najwyższe pozycje, nie została stamtąd strącona przez działania Twojej konkurencji, która już zapewne korzysta z usług Agencji SEO. Robimy wszystko co w naszej mocy, by wyprzedzać ich działania.

Kiedy pozycjonowanie lokalne się opłaca?

Pozycjonowanie lokalne pozwala na osiągnięcie lepszych efektów w przypadku biznesów skierowanych do odbiorców z danego obszaru – miasta, województwa, czy regionu. Jeśli prowadzisz studio fryzjerskie, kosmetyczne, warsztat samochodowy, świadczysz usługi z dojazdem lub jesteś właścicielem placówki medycznej – SEO lokalne jest dla Ciebie idealne. Nie zależy Ci wtedy (zazwyczaj) na klientach z drugiego końca kraju, tylko na pozyskaniu ruchu od klientów, którzy są w stanie faktycznie skorzystać z Twoich usług. Zakładając, że prowadzisz biznes w Krakowie, używając frazy „mechanik samochodowy Kraków” nie tracimy czasu ani pieniędzy na pozycjonowanie się na hasło „mechanik samochodowy”, gdzie Twoja strona pojawi się zarówno osobom w Gdańsku, skąd pewnie klienci i tak nie dojadą. 

Skorzystaj z usług doświadczonego zespołu

Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym stron www z wielu branż. Jesteśmy pasjonatami tego co robimy, dlatego pogłębianie wiedzy nie stanowi dla nas problemu i stale nadążamy za zmianami algorytmów.

Na każdym etapie współpracy będziesz informowany o bieżących procesach, a raz w miesiącu otrzymasz raport zawierający zmiany w widoczności Twojej strony w Google, aktualne pozycje na docelowe frazy kluczowe oraz analitykę ruchu w witrynie.

Skontaktuj się z nami
i zwiększ swoje przychody!