Pozyskaj klientów z wyszukiwarki i rozwijaj swój biznes!

Pozycjonowanie stron internetowych od A do Z

Niezależnie od tego, czy jest to sklep internetowy, strona firmowa, badź blog tematyczny, zajmujemy się kompeleksowym pozycjonowaniem o zasięgu krajowym, jak i globalnym. 

Wykonamy analizę konkurencji, zrobimy research słów kluczowych, przygotujemy treści zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki oraz odpowiedno zoptymalizujemy projekt.

Wysokie pozycje słów kluczowych w wyszukiwarce generują ruch. Ruch to nic innego, jak użytkownicy których słowa kluczowe będą przyciągać na twoją stronę. Wyższa reputacja = większe wyniki.

Pozycjonowanie stron internetowych na rynek krajowy lub globalny

Ustalenie strategii

Rozpoczniemy od porozmawiania z Tobą o planowanych efektach, celach, grupie docelowej oraz o tym czym się zajmujesz. Bazując na tych informacjach przeanalizujemy strony Twojej konkurencji i opracujemy strategię pozycjonowania Twojej witryny. Określimy co będzie konieczne do wykoanania bezpośrednio na stronie, a następnie jakie działania będziemy prowadzić regularnie po za jej obrębem. Odkryte w ten sposób słowa kluczowe pozwolą nam na pozyskiwanie stabilnych pozycji w wyszukiwarce co przełoży się na ruch w Twojej witrynie.

Działanie od pierwszych dni

Podstawą pozycjonowania jest optymalizacja strony internetowej, tak by w późniejszych krokach gdy będziemy ją pozycjonować pod konkretne frazy, roboty wyszukiwarki powiązały te dane ze sobą i uznały stronę za spójną. Poprawimy też inne czynniki optymalizacyjne, jak jej czytelność, responsywność czy szybkość ładowania - te zagadnienia też są oceniane przez Google i są ważne podczas zdobywaniu autorytetu witryny.

Napływ nowych klientów

Sukcesywne działania pozycjonujące stronę internetową zapewnią wzrost jej pozycji w wynikach wyszukiwania co bezpośrednio przełoży się na ruch w jej obrębie. Możesz spodziewać się wzrostu zamówień w Twoim sklepie, liczby telefonów lub emaili czy wizyt w Twoim punkcie. Wypozycjonowana strona zostaje na swoich pozycjach bez dalszych działań, więc jest to często lepsze działanie niż kampanie płatne za każde kliknięcie, ale musisz mieć na uwadze, że Twoja konkurencja zapewne już korzysta z usług Agencji SEO. Ważne jest więc stałe monitorowanie fraz i kontynuowanie działań co pozwoli na utrzymanie pozycji - tym wszystkim zajmiemy się my.

Czy pozycjonowanie szerokie się opłaca?

Pozycjonowanie szerokie jest wykorzystywane przez praktycznie wszystkie firmy, którym zależy na ruchu z Internetu – wpisując jakiś produkt lub usługę, która nie jest czymś unikatowym i przynajmniej kilka firm w Polsce je oferuje, możesz być w 99% pewien, że pierwsze 2-3 strony wyników to strony, które są sukcesywnie pozycjonowanie.

Wybierając naszą usługę zyskujesz możliwość dołączenia do tego grona, a następnie bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy, masie testów i rzetelności, stopniowo wyprzedzać strony konkurencji i piąć się na górę pierwszej strony wyników.

Pozycjonowanie wymaga cierplowiści, zaangażowania, czasu i odpowiednich działań. Kiedyś można było kupić pakiet 10 tysięcy linków za 100zł na portalu aukcyjnym, który po 2 miesącach dawał dobre efekty – dzisiaj takim działaniem wpędzimy się w kłopoty dostając ban, tzw. „filtr” od Google, gdzie nasza strona nie będzie w ogóle widoczna w wyszukiwarce. Zbilansowane działania dobrej jakości zapewniają jednak ogromne korzyści, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Skorzystaj z usług doświadczonego zespołu

Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron www z wielu branż. Jesteśmy pasjonatami tego co robimy, dlatego pogłębianie wiedzy nie stanowi dla nas problemu i stale nadążamy za zmianami algorytmów.

Na każdym etapie współpracy będziesz informowany o bieżących procesach, a raz w miesiącu otrzymasz raport zawierający zmiany w widoczności Twojej strony w Google, aktualne pozycje na docelowe frazy kluczowe oraz analitykę ruchu w witrynie.

Skontaktuj się z nami
i zwiększ swoje przychody!