Wejdź ze swoją ofertą do internetu i zdobądź nowych klientów

Nowoczesne i zoptymalizowane strony internetowe

W XXI wieku strona internetowa to podstawa działalności dla każdego przedsiębiorstwa. Nie chodzi tylko o sprzedaż produktów przez internet, ale przekazanie informacji o swoich usługach, ofercie, aktualnościach czy danych kontaktowych. Witryna internetowa to najskuteczniejsza wizytówka danej firmy – dlatego wiemy jak ważne jest to, by była estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Tworzymy strony czytelne, zoptymalizowane pod kątem prędkości ładowania, SEO, oraz responsywne, tj. przystosowane do urządzęń mobilnych, z których pochodzi obecnie większość ruchu.

Funkcjonalne i konwertujące sklepy internetowe

Sklep internetowy to rozwiązanie idealne dla osób już sprzedających w internecie za pomocą Facebooka czy portali aukcyjnych, a także dla sklepów stacjonarnych czy osób, które rozpoczynają nowy biznes. Tworzymy sklepy internetowe oparte na Prestashop lub WooCommerce, dzięki czemu oszczędzasz na prowizji pobieranej przez duże marketplace oraz abonamencie za sklep SaaS na popularnych platformach, które oferują „sklep internetowy w 2 minuty”. Tworzone sklepy cechują się nowoczesnym designem, funkcjonalnością dostosowaną do potrzeb, optymalizacją pod kątem SEO i niższym kosztem utrzymania. Nie płacisz kilkuset złotych miesięcznie tylko raz za wykonanie sklepu, a następnie opłacasz tylko serwer i domenę jednorazowo w ciągu roku (dla sklepów do 100 zamówień dziennie koszt serwera i domeny nie powinien przekroczyć 300-400zł rocznie – pomagamy z doborem odpowiedniego pakietu i całą konfiguracją).

Tworzenie sklepów internetowych oraz stron firmowych

Ustalenie potrzeb, wybór systemu

Na początku potrzebujemy od Ciebie wszelkich informacji na temat planowanej witryny - czy ma być to prosta strona wizytówka bez panelu administracyjnego, coś większego z możliwością zarządzania, prowadzenia bloga, a może sklep internetowy. Określamy odpowiedni system, czas realizacji, umawiamy się na konkretne zakładki, elementy i treści oraz ustalamy zakres infromacji jakie od Ciebie potrzebujemy (treści zakladek, galerie zdjęć itp.)

Rozpoczynamy prace

Po ustaleniu szczegółów przystępujemy do pracy. Proponujemy przewidywany layout, a następnie po akceptacji przystępujemy do jego kodowania, konfiguracji i przystosowania go do Twoich potrzeb. Wykupujemy serwer i domenę w Twoim imieniu, lub instalujemy wszystko na Twoim serwerze. Jeśli nie posiadasz tekstów na swoją stronę internetową - nie ma problemu, świadczymy również usługi pisania tekstu na potrzeby witryn www.

Wchodzisz w świat on-line

Po ukończeniu prac przesyłamy Ci wersję do wglądu a następnie jesteśmy do dyspozycji pod względem ewentualnych poprawek. Dopóki mieszczą się one w określonym na początku zakresie, wprowadzamy je od ręki bez żadnych dziwnych dopłat. Pracujemy dotąd, aż będziesz zadowolony ze strony. Jeśli z czymś będziesz miał wątpliwości chętnie doradzimy Ci co jest skuteczne, a czego lepiej unikać. Gdy wszystko jest ukończone otwieramy stronę i już każdy internauta ma do niej dostęp.

Skorzystaj z usług doświadczonego zespołu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych - kodowaliśmy proste Landing Page w czystym HTML/CSS/JS, tworzyliśmy proste systemy CMS oparte o PHP i bazy danych, kilkaset razy wdrażaliśmy WordPressa czy Prestashopa oraz naprawliśmy setki błędów na serwerze. Joomla, Drupal, MyBB, PhpBB, IP.Board, Blogger czy Shopify nie mają przed nami tajemnic.

Mamy wypracowane odpowiednie wzorce komunikacji z klientem tak, aby każdy etap przebiegał sprawnie oraz zminimalizować ryzyko niedomówień w trakcie realizacji danego projektu. Po ukończeniu zlecenia możemy zająć się pozycjonowaniem SEO lub kampaniami płatnymi.

Skontaktuj się z nami
i zwiększ swoje przychody!

Prosta strona www bez panelu

od599zł /netto

Strona firmowa z panelem

od1199zł /netto

Sklep internetowy bez abonamentu

od1999zł /netto

Basic Plan

$50.99 /Year

Advanced Plan

$100.99 /Year

Business Plan

$300.99 /Year